Klauzula informacyjna


Zawartość niniejszego serwisu internetowego jest własnością firmy POL-SERVICE MAJCHER JACEK i chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje umieszczone na tej stronie internetowej:

  • nie są wiążące,
  • ich umieszczenie ma charakter wyłącznie informacyjny,
  • informacje te nie stanowią oferty w rozumieniu prawa cywilnego.

Wszelkie nazwy, znaki graficzne oraz znaki handlowe, a także fotografie wykorzystane w niniejszym serwisie internetowym, są własnością zastrzeżoną dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
Dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego zostały podane właściwie, a także z należytą starannością.

Właściciel strony, nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące rezultatem oparcia się na tych informacjach. Firma nie ponosi odpowiedzialności z tytułu ewentualnych szkód poniesionych przez użytkowników serwisu lub osoby trzecie w związku z korzystaniem z serwisu. Użytkownik ponosi wszelkie ryzyko związane z korzystaniem z serwisu.

Firma POL-SERVICE MAJCHER JACEK , zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronach internetowych w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być zmieniane zasady korzystania z serwisu.

Korzystanie z witryny jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków.
W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących strony WWW prosimy o kontakt.